Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak rentowny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w w dużej mierze krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, zaś nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz natychmiast na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności wewnątrz wytwarzanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny oraz potem posiadać błogostan ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby najść jest przerobić swój pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest ale wręcz menedżerami, oraz istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dochrapać się pewne rzeczy, podczas jak władza kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo i wizję, wtedy Twój kompleks staje się zgodny spośród TWOIM celem.

Będą uwielbiać pracować dla Ciebie zaś zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, bo to wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie a akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował gwoli nich tudzież przynosił bezwzględny strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem i opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna tryb jest szpica w celu Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jakkolwiek niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca drugi raz oraz na nowo zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest owo długoterminowy awans staż przez relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większa część chirurgów, Twój imponujący projekt biznesowy byłby:

Prawie całkowicie zarządzany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / ewentualnie która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają mało życia nie licząc swoją praktyką, albowiem czują się poza kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, ponieważ nie wiedzą, jak anulować swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, tak aby ich doświadczenie pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, by przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na zaawansowanie praktyki.