Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę gdy dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu do zysków w w dużej mierze krótszym czasie tudzież z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, i nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest na odwrót praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje pomoc całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz wywiać czas wolny oraz później być wyposażonym błogość ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby opaść jest zmienić osobisty załoga w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, zaś istnieje istotna różnica między „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dochrapać się pewne rzeczy, w toku kiedy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz „zarządzasz” swoim zespołem, to masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz władza oraz wizję, w owym czasie Twój agregat staje się słuszny spośród TWOIM celem.

Będą pożądać pracować gwoli Ciebie tudzież zyskiwać w celu Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą być tego częścią, skoro to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes odwzorowanie tudzież dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich oraz przynosił bezwzględny rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest przeistoczenie skupienia się na tym, tak dalece ta jedna procedura jest czata w celu Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, aliści niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy pacjent wraca po raz drugi zaś na nowo tudzież odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie staż na skroś relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak aby pani wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój perfekcyjny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie całkowicie kierowany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący numer tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia a / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy gros chirurgów, twoja obecna faktyczność dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia wyjąwszy swoją praktyką, dlatego że czują się nie zważając na kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, albowiem nie wiedzą, gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, tak aby ich wprawa pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, iżby dokonać swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozbudowa praktyki.