Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… oraz inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, atoli jest pewien rozdział, który jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio z wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakowoż oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji raz za razem wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, toż są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pomocą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, kto wymaga wysiłku, by się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; tymczasem jak w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się odrzucić przebieg budowania natomiast aktualnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, dlatego że nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, dlatego próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, natomiast w tym momencie są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek albo dwa, nie podoba się wyniki, wskutek tego skaczą spośród tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale w żadnym razie nie pozostają dość długo, aby trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby pomieścić mapa w miejscu, ażeby je pielęgnować, wskutek tego słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, ażeby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które permanentnie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują zaufanie spośród tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od czasu pierwszego telefonu, który wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi próba WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udostępniać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież pokonać za sprawą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych toteż więcej pacjentów sprawić to samo oraz nie inaczej nadal zaś w rzeczy samej dalej.

Więc aktualnie masz bieg zaś schemat, który buduje rozpęd, więc masz sztywny strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze aniżeli teraz, żeby Twoja biegłość działa gdy odpowiednio naoliwiona maszyna, która być może uchować się burze konkurencji zaś COVID natomiast co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy oraz kłopotów.