Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, atoli jest pewien rozdział, który jest w istocie apropos naszej branży, że chciałem się poprzednio z wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, ale oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji notorycznie wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jakkolwiek są faktycznie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają z wykorzystaniem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, kto wymaga wysiłku, by się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; niemniej kiedy obecnie się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się nie wziąć pod uwagę tok budowania i już przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, dlatego próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby trwać natychmiastowe rezultaty a bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast aktualnie są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne staż gonią za krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc lub dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą z tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają całkiem długo, tak aby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować plan w miejscu, żeby je pielęgnować, więc słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, ażeby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki i dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które permanentnie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; odtąd określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą i budują zaufanie spośród tym pacjentem nim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, który wykonują, by umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się i udzielać na własnych platformach społecznych, w związku z tym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a ukończyć z wykorzystaniem swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych skutkiem tego więcej pacjentów zrobić owo samo tudzież rzeczywiście dalej tudzież owszem dalej.

Więc w tej chwili masz proces a schemat, jaki buduje rozpęd, wskutek tego masz żelazny rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To wcale nie było ważniejsze aniżeli teraz, tak aby Twoja wprawa działa gdy dobrze naoliwiona maszyna, która może przetrzymać burze konkurencji zaś COVID a cokolwiek innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy oraz kłopotów.