Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest pod każdym względem najlepsza marketing można puścić w ruch aż do swojej praktyki. Jest to również najtańsza gatunek reklamy, że można wkładać w i zajmuje minimum czasu tudzież wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy towarzysz mówi drugi przyjaciel, prącie http://www.gesikowski.pl rodziny, czy też przyjaciel o tobie, owo jest złoto. Są w tym momencie na wejściu sprzedawane na ciebie, nie są w rzeczy samej wrażliwe na cenę zaś są w wyższym stopniu prawdopodobne, by pozostać lojalnym pod Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, zmniejszenie kosztów marketingu zewnętrznego oraz polepszać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz kilka poleceń od chwili swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda rutyna je ma, jednakże chcesz je od czasu każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wciąż wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy zaś włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów z pacjentami, na skutek którym czują się oni traktowani pierw jako osoby, a nie prędzej później jak pacjenci.

Używaj ich imion i nawiązuj czucie wizualny z pacjentami. Zadawaj im pytania, a w następnej kolejności pozwól im mówić. Chodzi o to, aby wpierw nawiązać z nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwoje minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, zajęcie względnie co popadnie innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się nim Tobą a opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się ano mnóstwo o danej osobie, jeśli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zdziwiony tym, czego się dowiesz.

Być przypuszczalnie są one członkiem mediów lub są one częścią dużej firmy, która być może stosować z http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, póki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ów sposób. Każdy z nas ma statystycznie rzędu 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli jederman z twoich pacjentów powiedział lecz wciąż niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ postępy praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, powiesić naokoło z innymi równie myślących ludzi, w związku z tym chcesz, ażeby Twój „preferowany pacjent” przynieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego za pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich gdy oni a gdyby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę a kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi prawidłowo opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, wobec tego produkuj jej mrowie dla różnych kanałów medialnych, aby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl porcjować się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną a zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację spośród potencjalnym pacjentem, kto mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), tudzież z kolei przekazać go na YouTube natomiast Vimeo.

Podziel to na małe kawałki tudzież prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, by opracować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację z pacjentem zaś wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach a informacjach prasowych. Wyślij mejl z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów a dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, iżby posłużyć się pewien element treści w wielu różnych kanałach medialnych, iżby powiększyć swoją bytowanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne tudzież łatwe gwoli swoich pacjentów, aby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logotyp wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą sprawiać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl oraz Twoim personelem tudzież nagrywać wideo spośród relacją, tudzież od tego czasu przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie tudzież Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń wewnątrz pewnik. Chcesz wywalić swoim pacjentom, niemniej jednak zdawkowy blankiet wygenerowany z wykorzystaniem pecet nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani w środku swoje zaufanie natomiast uznani wewnątrz swoje wsparcie, z tej przyczyny okaż im wdzięczność.

– Niech pracownicy obecnie do nich zadzwonią, iżby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od czasu Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij podarek spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, zatem zrób wielką sprawę spośród tego, jak niezmiernie doceniasz ich polecenie, natomiast więcej osób będzie podążać wewnątrz nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny program nagród, jaki potwierdza zaś dziękuje twoim pacjentom za prawa ręka w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, tak aby być w użyciu o krocie więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, natomiast uczynić to z ostrożnością, żeby obronić się spośród dala od kłopotów spośród towarzystw medycznych natomiast ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie jest dozwolone wynagradzać komuś, kto zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypadkiem znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.