Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest w każdym calu najlepsza marketing wolno włączyć do swojej praktyki. Jest to także najtańsza forma reklamy, iż można wkładać w natomiast zajmuje minimum czasu tudzież wysiłku.

Wszyscy wiemy, że najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kolega mówi pozostały przyjaciel, członek męski http://www.gesikowski.pl rodziny, albo druh o tobie, to jest złoto. Są w tym momencie wstępnie sprzedawane na ciebie, nie są w istocie wrażliwe na cenę natomiast są bardziej prawdopodobne, tak aby utrzymywać się lojalnym pod Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, obniżenie kosztów marketingu zewnętrznego i rozwijać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz parę poleceń od swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, przecież chcesz je od chwili każdego szczęśliwego pacjenta – nie przeciwnie wybranych kilku.

Uczyń wysłowienie ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy natomiast włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów z pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani wpierw w charakterze osoby, oraz nie prędzej później jak pacjenci.

Używaj ich imion a nawiązuj kontakt wizualny spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, a od tego czasu pozwól im mówić. Chodzi o to, tak aby najsampierw nawiązać spośród nimi osobistą więź, aby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwa minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, rzemiosło albo co popadnie innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą natomiast opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się owszem mnóstwo o danej osobie, jeżeli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zadziwiony tym, czego się dowiesz.

Być może są one członkiem mediów lub są one częścią dużej firmy, która być może stosować spośród http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma zwykle z grubsza 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman z twoich pacjentów powiedział tylko niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, że będzie PODWOIĆ przebieg praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, równie myślących ludzi, zawiesić dookoła z innymi równie myślących ludzi, zatem chcesz, aby Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego w środku pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich kiedy oni a jeśliby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę tudzież kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi porządnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, przeto produkuj jej wiele w celu różnych kanałów medialnych, ażeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl dzielić się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), natomiast po pewnym czasie przekazać go na YouTube natomiast Vimeo.

Podziel to na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, aby zaplanować bezpłatną konsultację”.

I owo nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem i wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach a informacjach prasowych. Wyślij e-mail z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów natomiast dodaj „Podziel się tym z przyjacielem”.

Chodzi o to, żeby wykorzystać jeden element treści w wielu różnych kanałach medialnych, tak aby podwyższyć swoją istnienie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne zaś łatwe gwoli swoich pacjentów, żeby podzielić się tobą z przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z marka wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą czynić zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl a Twoim personelem natomiast nagrywać wideo spośród relacją, a w następnej kolejności wysłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie zaś Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń za pewnik. Chcesz spławić swoim pacjentom, niemniej jednak miałki blankiet wygenerowany z wykorzystaniem pecet nie wystarczy.

Pacjenci chcą być doceniani w środku swoje wiara i uznani wewnątrz swoje wsparcie, w takim razie okaż im wdzięczność.

– Niech personel natychmiast do nich zadzwonią, by im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, aby im podziękować
– Wyślij podarunek z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, ergo zrób wielką sprawę z tego, podczas gdy nadzwyczaj doceniasz ich polecenie, oraz więcej osób będzie śledzić w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny aplikacja nagród, jaki potwierdza a dziękuje twoim pacjentom wewnątrz pomocnik w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, tak aby trwać o masa więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, atoli zrobić to spośród ostrożnością, tak aby nie oddać się spośród dala od momentu kłopotów spośród towarzystw medycznych natomiast ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie jest dozwolone płacić komuś, kto zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypuszczalnie znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.