Niedobór pracowników przypuszczalnie stanowić doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą charakterystyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą walor firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, ale to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy ubytek pracowników, natomiast firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy kategoria skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, a kobieta powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nagle wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od chwili zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja małżonka natomiast ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, zaś personel kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż kadra pierwszej linii są fundamentem firmy a tyczyć się ich dobrze, oraz nie gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni natomiast inni badacze znaleźli mocny sztama pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują algorytm a traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo nic bardziej błędnego niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr w charakterze nagrodę, z tej przyczyny wykorzystują pracowników i fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram akt prawny Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty z wykorzystaniem Izbę a jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet gdyby prawdopodobnie mieć na odwrót nieznaczny ważność na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przy użyciu pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proszek objawienie w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy tudzież migiem je porzucił tudzież wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii później odchodzili od tych frazesów.