Jak zwerbować potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał tudzież wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednakowoż nazbyt wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten problem całkiem łatwo poprawić, tak aby podnieść swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co nie inaczej naprawdę kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy tudzież chcą wzbudzić wrogość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój pacjent kosmetyczny chce domyślać się się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż wyszperać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, niedaleko minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, natomiast że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się z tej przyczyny uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się zachodzić w głowę wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed w charakterze na osobie tudzież że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością i szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny chory poczuje się dobrze, bieżący tudzież komfortowy, zaś dodatkowo pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu w toku pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, ocykany zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl ukończyć z wykorzystaniem recepcjonistę, w żadnym razie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się nasamprzód przedstawić, oraz w następnej kolejności nauczyć się imienia dzwoniącego, iżby mogła go bawić się za sprawą całkowity Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć dodatkowo wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież w następnej kolejności poręka ich, że jest to wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić także wprawiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są później dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pośrodku tym, kiedy interlokutor dotarł aż do Ciebie, tudzież tym podczas gdy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal procedura swoich konkurentów, którzy mogą umieścić scenariusz rozmówcy lepiej ewentualnie porozmawiać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego oraz ano dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia zaś pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu kiedy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo oficjalny paczka informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie oraz odręczny dopisek odkąd koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia zaś zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje a świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, żeby dojrzeć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, prawie że obecnie Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów strategia pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, iżby stwierdzić „tak” do Ciebie.