Jak skaptować potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał i wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, toż zbyt wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat i pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten ambaras wcale bez trudności poprawić, iżby zwiększyć swój dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co rzeczywiście w rzeczy samej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić wrogość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce gdybać się lepiej – kropka! Wierzą, iż zdrowszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wprost przeciwnie wynaleźć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz poprawny wynik, w pobliżu minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, i iż jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się czuć wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przed jak na osobie tudzież że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, otwarcie mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny pacjent poczuje się dobrze, aktualny a komfortowy, a plus uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany a przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl pokonać za pośrednictwem recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, tudzież potem nauczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go bawić się z wykorzystaniem cały Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi stanowić również biegły w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, natomiast później zapewnienie ich, iż jest owo wybitnie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić również biegły w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnogość czasu pośrodku tym, podczas gdy rozmówca dotarł do Ciebie, oraz tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się sposób swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej względnie porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im z niego a w rzeczy samej dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia zaś pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w trakcie kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo poważny pakiet informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie tudzież odręczny komentarz od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, tak aby dostrzec przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, nieledwie nuże Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów sposób pojawiają się one w dużym stopniu z większym natężeniem gotowy, iżby oznajmić „tak” do Ciebie.