Gorące, zimne tudzież ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w istocie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mrowie pieniędzy, dlatego że nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w takim razie twój załoga wcale multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypuszczalnie istnieć zrobić, żeby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odnaleźć utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest lepszy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie powyżej konkurencję, z tej przyczyny działaj szybko.

Idź nad wszystko, by poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, mimo to wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w czasie gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają spośród powodu strachu, z tej przyczyny rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, kiedy bardzo się cieszy, gdyż uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy aparycja tudzież żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane zaś są aktualnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, aby je obudzić jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś z kolei wezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby znów rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, ewentualnie można trenować pracowników, żeby przekazać bez liku więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.