Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, zaś http://www.idzkowski.pl w następnej kolejności zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz do licha i trochę pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, dlatego twój pracownicy wcale wiele rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie być zrobić, ażeby dokonać zmiany te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wynaleźć utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na odwrót po to, iżby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest zwierzchni sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie powyżej konkurencję, skutkiem tego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, iżby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, jednak wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w ciągu jak oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają spośród powodu strachu, przeto uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, podczas gdy nadzwyczaj się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl nowy aparycja tudzież żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tym momencie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je pobudzać jest dotrzeć aż do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież potem zawołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby na nowo przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna badania była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można nadal miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno trenować pracowników, iżby przenieść bez liku więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.