Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, żeby zobaczyć, gdzie są problemy natomiast wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też żywić http://www.foit.pl głowy w piach natomiast sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, azali na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, czy jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o lub nie wcześniejszy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki tudzież Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” albo „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, czy jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, atoli wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w związku z tym strategii tworzenia tudzież dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą być potencjalni pacjenci, ażeby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o niemało za drogie, ażeby robić dobrą prasę dziś zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w kto sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane początek skierowania, skoro architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany przez telefon, aliści potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć piękna otwiera się, iż tak owo był przyjaciel, kto skierował ją nie inaczej płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, a potem IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, jako że są one nadto zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, przeto po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż eksplorować dni w przyszłości oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, dlatego trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny pacjent ma spośród praktyką jest brane nazbyt lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci zupełnie nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby istnieć postrzegane jako najlepsze, jednakże nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, ażeby zespolić się spośród tobą, lecz nadal zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę lub irytujące drewno telefoniczne albo zobojętniały recepcjonista, jaki nie przeszkadza spaw z rozmówcą.

Mój całokształt tudzież ja robimy mystery shopping od czasu nad 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie być może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane tudzież obciążenia musi egzystować w miejscu, toteż jederman aparat telefoniczny jest obsługiwany profesjonalnie.