Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, żeby zobaczyć, gdzie są problemy a naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz też pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach natomiast sprawiać tego, co zawsze robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, azali nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest coś innego, że jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, żeby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż i Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, toż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz ergo strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, by przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o masa wewnątrz drogie, aby robić dobrą prasę dzień dzisiejszy natomiast nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w kto sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, bo system komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta oraz pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany za pomocą telefon, toż potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się bardziej komfortowe, białogłowa otwiera się, że owszem owo był przyjaciel, jaki skierował ją w istocie płeć słaba googled ciebie, poszedł aż do witryny, zaś po pewnym czasie IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, ponieważ są one nadto zajęci bądź nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki eksplorować dni w przyszłości a do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, skutkiem tego trzeba systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma z praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby stanowić postrzegane jak najlepsze, przecież nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, aby powiązać się z tobą, atoli później zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę bądź irytujące drzewo telefoniczne bądź indyferentny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązadło spośród rozmówcą.

Mój całokształt zaś ja robimy mystery shopping od czasu nad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość być może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane a zadłużenia musi egzystować w miejscu, ergo każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.