Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy e-mail ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu list elektroniczny od czasu Ciebie, jaki skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz mało tego wysłać je wręcz aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jakkolwiek śledzony aż do Ciebie, tym samym dostaniesz kredyt dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną natomiast do tego stopnia prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, pospołu spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz proch dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wyprawić do nich mejl tudzież wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy i dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), no tak więc możesz posłać aż do nich mejl zaś zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie zacząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest oddział „Zaproszenia” natomiast gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, spośród którymi miałeś aktualnie uprzednio kontakt. Możesz plus kupować opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, przez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline prawdopodobnie znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu a konceptualizacji sposobów na wzmocnienie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, z tej przyczyny stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój odnośnik partnerski do 5 layers deep.

Jak notorycznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, poniżej warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy ograniczony do minimum limit wypłaty, który możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna liczba wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, gdy Twoje bilans spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja w pobliżu lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy poczta elektroniczna osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je otwarcie aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, wskutek tego masz zadłużenie dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz wykonywać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wolumen wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.