Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy aż do nich osobisty http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna odkąd Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz poza tym wyprawić je wyraźnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, atoli śledzony aż do Ciebie, stąd dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną natomiast w jakim stopniu prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wtłoczyć się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, a wszystkich aktywnych klientów, razem z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie a istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz puder i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak z tej przyczyny możesz wysłać do nich mejl i odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w rzeczy samej wskutek tego możesz wyekspediować aż do nich mejl tudzież zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą migiem dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz obecnie począć budowę swojego serwisu.

Co to jest sekcja „Zaproszenia” natomiast jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, spośród którymi miałeś już już kontakt. Możesz dodatkowo nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem stanowić ważnym źródłem informacji gwoli networkingu i konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, skutkiem tego wiecznie masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę szaleć banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną przez Twój łącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak raz za razem będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, jaki możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego albo PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy list elektroniczny osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od momentu Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je bez ogródek aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, więc masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz działać prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, podczas gdy saldo spełni wybrane minimum.