7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest powyżej pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a przykry kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jednak co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki dziadostwo marnować te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich kolejny raz zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna bądź czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze danie sąd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując znów papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie powinno się obecnie szukać dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” a „stare papiery” a fundnąć sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi w większości wypadków używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi aż do domu cuchnący a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój posiłek w porze południowej w papierową torbę, i po pewnym czasie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu oraz prawdopodobnie stanowić usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin bądź okładek na lunch, żeby odskoczyć niechlujnej torby na lunch a nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie można skierować domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linijka i tak dalej oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi zaś małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich nietrudny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by umożliwić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej i no dalej. Oznacz je starannie, żeby wspomóc Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz natychmiast gmerać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a w tym samym czasie pozostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia i pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku oraz nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój bawić się pościel i torpedować one od czasu odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.